• KARA KOVAN PETEK BAL 2500 İLA 3000 GRAM ARASI
  • KARA KOVAN PETEK BAL 2500 İLA 3000 GRAM ARASI
KARA KOVAN PETEK BAL 2500 İLA 3000 GRAM ARASI
Ürün Kodu : 1526
1,250.00 TL   Kdv Dahil
Dört
-
+

Ardahan Balı Faydaları Kahvaltı menülerinin vazgeçilmezleri arasından bulunan Ardahan Balı, öksürük, kabızlık ve nezle gibi hastalıkların tedavisinde doğal ilaç olarak kullanılabiliyor.

İçerisindeki vitamin, mineral ve aminoasitler ile çocukların gelişiminde faydalı olan bal, kanseri önleyerek vücuttaki zararları mikropları kırıyor. kemik ve mide kanserleri üzerinde olumlu etkileri olduğu saptanmıştır. Kolesterol düşürücüdür, kalp krizine karşı koruyucudur.

Bal içerdiği enzimler sayesinde de şişmanlığı önler. Zehirlenmelere karşı savaşan bal, mideye ferahlık verir. Cilde faydalıdır. Yaşlılık etkilerini azaltır. Siroz hastalığının tedavisinde önem taşır. İdrar yolları enfeksiyonları, bağışıklık sistemi: Her gün düzenli olarak kullanılan tarçın ve bal bağışıklık sistemini kuvvetlendirmekte ve vücudunuzu bakteri, virüs saldırılarına karşı korumaktadır.

Yapılan araştırmalara göre bal, çok sayıda vitamin ve de aynı zamanda büyük oranda demir içermektedir. Arıların çiçeklerden, meyve tomurcuklarından, yuttukları nektarın, invertaz enzimi sayesinde değişime uğramasıyla oluşan bal, mide bağırsak gazlarını izole ediyor.

Özellikle kış aylarında meydana gelen yüz felcini de önleyen bal, böbrek hastalarının tedavisinde de kullanılıyor. Gargara yapıldığı zaman diş etlerini de kuvvetlendiren bal, vücuttaki halsizliği atıyor.

Anti bakteriyel özelliğinden dolayı içinde, bakteri ve mantar oluşturmayan bal, birçok gıda içerisinde bozulmadan saklanan bir özelliği sahiptir.Kargoya Veriliş
:
Dört
Kargo Firması
:
Yurtiçi Kargo
Gönderilecek Bölge
:
Ardahan
Teslimat Detayları
:
4 gün içerisinde teslimat.
İade/İptal Detayları
:
geri iade yoktur..
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.